Zakład Produkcyjny Migomax

Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży kotłów centralnego ogrzewania zasilanych takimi paliwami jak: ekogroszek, biomasa, pellet, drewno, węgiel. Jesteśmy również pośrednikiem przy kwestiach związanych z dofinansowaniem na kotły 5 klasy i ecodesign.

Nowoczesne rozwiązania i ciągłe doskonalenie naszych produktów to nasz znak rozpoznawczy. Organizujemy szkolenia z zakresu szeroko pojętej termomodernizacji budynków mieszkalnych. Migomax to nie tylko producent kotlów centralnego ogrzewania, ale również zespół wykwalifikowanych specjalistów z zakresu hydrauliki, spawania, obróbki metalu.

Drogi kliencie, pamiętaj że firma Migomax jest producentem kotlów centralnego ogrzewania, a nie pośrednikiem sprzedaży! Kupując u nas masz pewność iż otrzymany towar jest nowy i skonfigurowany pod Twoje konkretne potrzeby!

Ponieważ opieramy się głównie na sprzedaży internetowej, ceny naszych produktów są bardzo atrakcyjne. Nie mamy na utrzymaniu punktów handlowych, ani przedstawicieli. Pamiętaj że kupujesz produkt prosto od producenta, a to gwarantuje Ci najniższą cenę i produkt najwyższej jakości.

Pracujemy codziennie w godzinach od 9:00 do 22:00, ustawa zakazująca handlu w niedzielę nie obejmuje sprzedaży internetowej, więc w te dni tym bardziej zapraszamy do kontaktu.

Dodatkowe materiały

Szanowny Kliencie, jeśli dalej masz wątpliwości dlaczego wybrać akurat nasz produkt zapytaj o materiały dodatkowe! Dla niezdecydowanych posiadamy: filmiki instruktażowe z eksploatacji kotła możliwość konfiguracji kosza zasypowego zmiana sterownika pomoc w dofinansowaniach na zakup ekologicznego kotła grzewczego zakup ratalny szereg modułów i akcesoriów dodatkowych wzbogacających pracę kotła możliwość konfiguracji pod typowy piec na pellet z automatycznym rozpalaniem i wygaszaniem!* Dostęp do certyfikatów kotła oraz DTR kotła.

*Opcja dostępna tylko u nas, jako jedyni na rynku posiadamy opatentowany, certyfikowany produkt na dwa paliwa (ekogroszek i pellet)

W razie pytań zapraszamy do kontaktu!